سل هوم

آینه دکوراتیو

استفاده از آینه نزد ایرانیان از دیرباز مورد توجه بوده است و البته تا امروز نیز این قضیه ادامه دارد به عنوان نمونه همه ما وقتی به خانه جدیدی نقل مکان می‌کنیم در کنار قرآن آینه‌ای نیز برای آن خانه می‌بریم. در این مقاله از سل هوم مطالبی مفید در مورد آینه دکوراتیو در اختیار شما مخاطبان عزیز قرار خواهیم داد.

اما آنچه که امروزه و با وجود تکنولوژی های روز،بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، آینـه دکوراتیو است. در زندگی امروز ، یکی از راه‌های طراحی دکوراسیون، استفاده از آینه‌های طرح‌دار است. هر کسی که بخواهد طراحی خوبی برای منزلش داشته باشد، قطعاً یکی از گزینه‌های پیش رویش آینـه کاری دکوراتیو خواهد بود. استفاده از این مدل می‌تواند زیبایی خاصی به منزل ما ببخشد.

انواع محیط برای استفاده از آینه دکوراتیو

از آینـه دکوراتیو می‌توان در هر محیطی استفاده کرد. البته بسته به کارایی آن محیط، نوع آینـه دکوراتیو تغییر می‌کند. در منزل، باشگاه ورزشی ،اماکن تفریحی، تالارهای جشن، محیط کار و دیگر موارد. شما می‌توانید با توجه به نیاز خود از انواع مختلف آینـه دکوراتیو استفاده نمایید.

اثرات مثبت آینـه دکوراتیو بر محیط

پر شدن محیط‌های خالی منزل با نصب آینه دکوراتیو
افزایش زیبایی منزل
افزایش نور در محیط‌های مختلف خانه
با انتخاب هارمونی رنگی مناسب برای آینـه دکوراتیو، این نوع دکوراسیون، می‌تواند ایجاد حس آرامش بالایی داشته باشد. ایجاد حس سرزندگی و نشاط در محیط خانه

قبل از خرید آینه دکوراتیو باید موارد زیر را مد نظر داشته باشید:ـ

دقت در کیفیت شیشه:
کیفیت شیشه آینـه دکوراتیو بسیار مهم است باید بهترین کیفیت در ساخت آینـه دکوراتیو استفاده شود زیرا هرگونه استفاده از مواد با کیفیت پایین می‌تواند تصویر منعکس شده در آینـه را با نمایش ضعیفی همراه کند.
دقت در ضخامت آینـه دکوراتیو:
قبل از خرید آینـه شما باید با توجه به نیاز خود و محلی که آینـه را در آن نصب می‌کنید نسبت به انتخاب ضخامت مناسب آینـه دکوراتیو اقدام نمایید.
آگاهی از جنس کار شده در پشت آینه:
جنس و مواد کار شده در پشت آینه می‌تواند کیفیت بازتاب تصویر را بسیار تحت تاثیر قرار دهد استفاده از مواد مناسب و نسبتا ضخیم در پشت آینه کیفیت بالاتری را در به تصویر کشیدن وسایل ارائه می‌دهد.

قبل از خرید آینه دکوراتیو باید به چه مواردی توجه کنیم؟

انتخاب فضایی برای نصب آینـه دکوراتیو، نوع کاربرد آینه دکوراتیو در محیط شما، بودجه و قیمت مورد نظر برای انتخاب آینه دکوراتیو، اندازه آینـه دکوراتیو، شکل آینـه دکوراتیو ،رنگ آینه، نصب آینـه دکوراتیو

رنگ‌های متنوع در آینه دکوراتیو

آینه‌های مسی، آینه‌های مشکی، آینه‌های طلایی، آینه‌های برنزی

پیشنهاد به دوستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *