سل هوم

پوستر سل هوم

سل هوم؛ درخشش خانه شما با ما

پوستر دیواری سه بعدی و پوستر سقفی از محصولات جدید دکوراسیون داخلی است که در سالهای اخیر کاربرد زیادی در دکوراسیون داخلی پیدا کرده و دارای طرفداران زیادی می باشد. پوستر دیواری یا همان کاغذ دیواری سه بعدی  به دو صورت آماده و سفارشی عرضه میشود. از جمله مزایای پوستردیواری سفارشی این است که به اندازه دیوار مورد نظر طراحی و تولید می شود و هیچ قسمتی از طرح انتخابی در نصب بریده و ناقص نمیشود. در صورتی که در پوسترهای آماده بدلیل سایز استاندارد ساخته شده امکان برش و ناقص شدن طرح بسیار می باشد.

انواع پوستر سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی و پوستر سقفی تولید شده این شرکت از کاغذ دیواری مرغوب و با استفاده از دستگاههای ژاپنی و جوهرهای بسیار با کیفیت چاپ و تولید می شود.

کاغذ دیواری پوستری این شرکت دارای بیش از 20000 تصویر در انواع کاغذ دیواری سه بعدی متنوع مانند پوستر دیواری کودک ، پوستر دیواری گل ، پوستر دیواری طبیعت ، پوستر دیواری دریا ، پوستر دیواری کلاسیک ، پوستر دیواری مدرن، پوستر دیواری سنتی ، پوستر سقفی و …  بوده که روزانه در حال افزایش است و همچنین امکان تولید پوستر دیواری با عکس دلخواه مشتری و بصورت سفارشی نیز می باشد.

کاغذ دیواری زیباترین پوششی است که میتوان برای دیوار انتخاب نمود. کاغذ دیواری با طرح  و رنگ های متفاوتی وجود دارد که پوشش بسیار زیبا و مناسب برای دکوراسیون های کلاسیک و مدرن هستند. یکی از انواع کاغذ دیواری که طرح های به ظاهر برجسته آن باعث جذب هر بیننده ای میشود کاغذ دیواری سه بعدی است. طرح هایی که بر روی کاغذ دیواری سه بعدی نقش بسته اند یک تفاوت بزرگ با کاغذ دیواری های معمولی دارد. طرح های نقش بسته بر روی کاغذ دیواری سه بعدی به گونه ای هستند که گویا واقعی بوده و میتوان آنها را لمس نمود. در کاغذ دیواری سه بعدی از تکنولوژی چاپ سه بعدی استفاده شده است و بر خلاف کاغذ دیواری های معمولی که بر روی آنها یک طرح چندین بار تکرار شده است ممکن است یک تصویر که کل دیوار را پوشش میدهد استفاده شود.

 

تفاوت کاغذ دیواری سه بعدی و معمولی

اما سوالی که بیشتر مردم نسبت کاغذ دیواری سه بعدی دارند این است که این نوع کاغذ دیواری چه تفاوتی با کاغذ دیواری معمولی دارد؟ در ادامه این مطلب قصد داریم تا به تفاوت بین کاغذ دیواری سه بعدی و کاغذ دیواری معمولی بپردازیم.

اولین تفاوتی که بین کاغذ دیواری معمولی و کاغذ دیواری سه بعدی وجود دارد این است که کاغذ دیواری سه بعدی را نمیتوان در تمام قسمت های ساختمان به کار برد اما کاغذ دیواری معمولی با یک طرح تکراری را میتوان برای تمام قسمت های ساختمان استفاده نمود. اگر قرار باشد تا کاغذ دیواری سه بعدی برای تمام قسمت های ساختمان استفاده شود باید طرح های مختلفی از آن را انتخاب نمود و نمیتوان یک طرح تکراری را بر روی همه دیوارها نصب نمود زیرا این طرح های تکراری جلوه ظاهری بدی را بوجود می آورند.

طرح پوستر دیواری 

انتخاب طرح پوستر دیواری، به عوامل مختلفی بستگی دارد. متراژ و هدف شما از استفاده پوستر دیواری، تم رنگی محل مورد نظر و … متغیرهایی است که باید هنگام انتخاب طرح پوستر دیواری مد نظر قرار بگیرد. علاوه بر طرح های متنوع پوستر کاغذ دیواری موجود در دکورآفیس، شما عزیزان می توانید طرح مورد نظر خود را به صورت آنلاین سفارش دهید.

خرید پوستر دیواری

توجه به دیزاین و طراحی دکوراسیون داخلی یکی از اصول اولیه طراحی معماری است. برای این کار عناصر و پوشش‌های مختلفی مانند پوستر دیواری وجود دارند. می‌توان پوشش دیوار را با طرح‌های متنوع انجام داد. به همین دلیل انواع طرح مدرن و کلاسیک برای فروش به بازار ارائه می‌شود. با خرید پوستر دیواری می‎توانید فضای مورد نظر را از یکنواختی خارج کنید. با این کار امکان ایجاد تنوع به صورت سالانه در چیدمان و طراحی فضا وجود دارد. در واقع با صرف هزینه بسیار کم، یک پوشش مناسب برای دیوار خریداری می‌کنید. قیمت ‌های مقرون‌به صرفه موجب شده‌است که افراد زیادی از پوشش‌های تزیینی برای طراحی و پوشش دیوار استفاده کنند.

خرید پوستر دیواری با توجه به نوع کاربری

با خرید پوستر دیواری، امکان پوشش دیوار فضاهای متنوع در کاربری مسکونی، اداری و تجاری وجود دارد. در واقع با توجه به نوع کاربری، طرح مورد نظر انتخاب و روی دیوار نصب می‌شود. پوستر دیواری گل، طبیعت، کودک، فانتزی و … همواره از فروش بسیار بالایی برخوردار هستند. این پوشش‌ها را می‌توانید برای کاربری مسکونی در طرح و رنگ مختلف به کار ببرید. برای ایجاد یک تغییر در دیزاین و طراحی نیاز به صرف هزینه زیادی نیست.

بهتر است برای فضاهایی مانند پشت تلویزیون، از طرح‌های ساده و مدرن استفاده شود. این طرح‌ها نباید شلوغ باشند زیراکه موجب ایجاد بی‌نظمی در فضا می‌شوند. با خرید پوستر دیواری امکان نصب آن در پذیرایی و نشیمن وجود دارد. بنابراین باید قبل از سفارش پوستر دیواری، مکان مورد نظر را آماده و اندازه‌گیری کنیم. این فضا باید در نقطه کانونی دید مخاطب قرار داشته باشد.

 

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی با کاغذ دیواری معمولی کمی متفاوت است. قیمت کاغذ دیواری سه بعدی نسبت به کاغذ دیواری معمولیاز قیمت تقریبا بالاتری برخوردار است و البته تفاوت قیمت کاغذ دیواری بعدی و معمولی چندان نیست که نتوان از عهده خرید آن بر آمد. ممکن است با نصب کاغذ دیواری سه بعدی در یک قسمت از ساختمان زیبایی فضا را دوچندان کنید پس بهتر است به کمی تفاوت قیمت کاغذ دیواری سه بعدی و معمولی توجه نکرده و کاغذ دیواری سه بعدی را خریداری نمایید.

کاغذ دیواری سه بعدی از امکان نصب در ساختمان های اداری و تجاری برخوردار است در صورتیکه کمتر کاغذ دیواری معمولی را میتوان یافت که بتوان برای ساختمان های با کاربری عمومی بخصوص ادارات استفاده نمود. طرح های بسیار زیبا و مدرن برای کاغذ دیواری سه بعدی وجود دارد که میتوان از آنها برای تزئین دکوراسیون داخلی فضاهای اداری بهره برد.