سل هوم
کفپوش

انتخاب کفپوش و نکات طلایی آن

انتخاب کفپوش خانه امروزه اهمیت زیادی دارد. چه از کفپوش های چوبی مانند پارکت لمینت استفاده کنید و چه کفپوش های دیگر مانند سنگ، موکت و یا سرامیک. در هر صورت انتخاب یک کفپوش مناسب می تواند فضای منزل شما را تا حد زیادی عوض کند و جلوه دیگری به آن ببخشد.

انتخاب کفپوش بسیار اهمیت دارد به خصوص در خانه های نوساز. این روزها بسیاری از افراد جهت خرید یک کفپوش مناسب از نظر دیگران هم بهره می گیرند و گاهی حتی از خود فروشندگان پارکت چوبی و یا پارکت لمینت نیز راهنمایی های لازم را دریافت می کنند. لازم نیست جهت انتخاب کفپوش مثلا خرید پارکت لمینت، شما یک متخصص و طراح داخلی خانه باشید بلکه براحتی می توانید با مطالعه مقالاتی که تاکنون جهت اطلاع شما نوشته ایم و یا تماس با همکاران ما و همچنین دیدن کاتالوگ های کفپوش ها، نوع، طرح و رنگ کفپوش چوبی مورد نظر خود ر ا براحتی انتخاب کنید.

کفپوش با جنس مرغوب، مدت بیشتری برای شما کار می‌کند. در انتخاب رنگ کفپوش باید توجه داشته باشید که رنگ خنثی در مدت زمان طولانی تکراری و خسته کننده نمی‌شود ضمناً می‌توانید مبلمان را به راحتی تغییر دهید و نگران سازگاری رنگ‌ها نباشید. انتخاب رنگ روشن برای کف فضای کوچک را بزرگ نشان می‌دهد.

رنگ‌های طبیعت با الگوها و بافت‌های ظریف هم برای اتاق‌های کوچک و هم برای اتاق‌های بزرگ مناسبند طرح‌ها و الگوهای درشت و رنگ‌های تیره فقط برای اتاق‌های بزرگ مناسبند. با استفاده از کفپوش‌های یکسان می‌توان اتاق‌ها را به هم مرتبط کرد این کفپوش‌ها بهتر است از رنگ‌های خنثی باشد.

ما در سل هوم از ابتدای خرید کفپوش تا نصب و استفاده در کنار شما خواهیم بود.

۱۰:۰۷ قبل‌ازظهرپیشنهاد به دوستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *